« Srpanj 2018 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 1 |
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
*Napomena: Termini primanja roditelja ovise o smjeni u kojoj učitelji rade u pojedinom tjednu (Smjena A ili Smjena B).
Prije razgovora s predmetnim učiteljima, molimo vas da se obratite razredniku ili razrednici kako bi dogovorili termin razgovora.
Razred/ predmet |
Učitelj |
Dan u tjednu
|
|||
RAZREDNICI |
|||||
1.a |
Vesna Milić |
Petak, 3.sat |
Petak, 3.sat |
||
1.b (PB) |
Snježana Kelvišer |
Srijeda, 4.sat |
Srijeda, 4.sat |
||
1.c |
Tanija Vidaković |
Petak, 2.sat |
Petak, 2.sat |
||
2. a |
Josipa Puharić Bošnjak |
Utorak, 2. sat |
Utorak, 2.sat |
||
2. b (PB) |
Josipa Vitlić |
Srijeda, 2.sat |
Srijeda, 2.sat |
||
2. c |
Božena Vitlić |
Srijeda, 3.sat |
Srijeda, 3.sat |
||
3. a |
Marilda Grubišić |
Ponedjeljak, 5. sat |
Ponedjeljak, 5.sat |
||
3. b |
Sandra Glavina |
Četvrtak, 2. sat |
Utorak, 3.sat |
||
3. c |
Ada Šoda |
Utorak, 3. sat |
Utorak, 2.sat |
||
4. a |
Sanja Luetić |
Utorak, 4.sat |
Utorak, 4.sat |
||
4. b |
Tanja Josipović |
Srijeda, 4. sat |
Srijeda, 3. sat |
||
4. c |
Lidija Ivanišević |
Srijeda, 4. sat |
Srijeda, 3.sat |
||
1./2. PŠ |
Josip Marče |
10:00-10:30 |
16:00-16:30 |
||
4. PŠ |
Martina Hrkač |
Petak, 12:00 |
Petak, 12:00 |
||
5. a |
Valerija Dobrinić |
Utorak, 3.sat |
Utorak, 3.sat |
||
5. b |
Slavica Vela Miloš |
Ponedjeljak, 3.sat |
Po dogovoru |
||
5.c |
Sonja Raffanelli |
Petak, 3. sat |
Petak, 3.sat |
||
6. a |
Milena Pavlinović Krsnik |
Petak, 2.sat |
Petak, 2.sat |
||
6. b |
Ana Polombito Karamatić |
Ponedjeljak, 4.sat |
Ponedjeljak, 4.sat |
||
6. c |
Marina Srhoj |
Četvrtak, 2. sat |
Četvrtak, 2.sat |
||
7. a |
Slavko Šiško |
Utorak, 5.sat |
Utorak, 5.sat |
||
7. b |
Nena Turić |
Ponedjeljak, 4.sat |
Ponedjeljak, 4.sat |
||
7. c |
Harry Jeleć |
Srijeda, 3.sat |
Srijeda, 3.sat |
||
8. a |
Ana Brnić |
Petak, 3. sat |
Petak, 3.sat |
||
8. b |
Gorana Ribičić |
Petak, 3.sat |
Petak, 3.sat |
||
8. c |
Antonela Galić |
Petak, 7.sat |
Petak, 7.sat |
||
PREDMETNI UČITELJI |
|||||
Hrvatski jezik |
Gorana Babić |
Ponedjeljak, 5.sat |
Ponedjeljak, 5.sat |
||
Hrvatski jezik |
Marija Matijašević |
Ponedjeljak, 2.sat |
Ponedjeljak, 2.sat |
||
Povijest |
Irena Čapeta |
Ponedjeljak, 7. sat |
Ponedjeljak, 7. sat |
||
Povijest |
Marina Lalić |
Srijeda, 4.sat |
Srijeda, 4.sat |
||
Geografija |
Ivan Milić |
Ponedjeljak, 3. sat |
Ponedjeljak, 3.sat |
||
Priroda/biologija |
Antonija Milić |
Četvrtak, 4. sat |
Četvrtak, 4. sat |
||
Priroda/Biologija/kemija |
Zora Brkić |
Četvrtak, 2. sat |
Četvrtak, 2.sat |
||
Njemački jezik |
Andrea Ursić Rađenović |
- |
Petak, 13:30-14:15 |
||
Engleski jezik |
Katarina Rebić |
|
|
||
Talijanski jezik |
Ita Filipeti |
Utorak, 12:00 |
|
||
TZK |
Luka Srzić |
Utorak, 4.sat |
Utorak, 4. sat |
||
Marija Prgomet |
Srijeda, 3.sat |
Srijeda, 3.sat |
|||
Likovna kultura |
Marija Grčić Tomasović |
Ponedjeljak, 7.sat |
Ponedjeljak, 7.sat |
||
Ante Grčić |
Četvrtak, 7.sat |
Četvrtak, 7.sat |
|||
Glazbena kultura |
Danijel Curić |
Srijeda, 2.sat |
Srijeda, 2.sat |
||
Vjeronauk |
Ružica Renić |
Srijeda, 5. sat |
Srijeda, 5.sat |
||
Silvana Andrijašević |
Petak, 2.sat |
Petak, 2.sat |
|||
Zdenka Mravičić |
Četvrtak, 3.sat |
Četvrtak, 3.sat |
|||
Matematika |
Katica Leko |
Petak, 4.sat |
Petak, 4.sat |