preskoči na sadržaj

Osnovna škola o. Petra Perice Makarska

Login
Tražilica
Kalendar
« Travanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Korisni linkovi

   

     

       

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
PRIJEVOZ UČENIKA PO LINIJAMA
Arhiva dokumenata
 

  

   

   

   

 

EKO ŠKOLA

  

UPISI

UPISI U SREDNJE ŠKOLE

   

    

 

Za učitelje

        

         

 

WEB STRANICA 2.B RAZREDA

 

 

 

 

 

LINK 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 24. 2. 2017.

Ukupno: 2889
Ovaj mjesec: 1323
Danas: 1
Raspored informacija
RASPORED PRIMANJA RODITELJA Šk.god. 2016./2017.
Dragan Delić / datum: 16. 11. 2016. 09:27

RASPORED PRIMANJA RODITELJA

 

Razred/ predmet

Učitelj

Dan u tjednu

Prije podne (sat)

Poslije podne (sat)

 

RAZREDNICI

I. A

Sanja Luetić

Ponedjeljak 1.sat

Ponedjeljak 1.sat

I. B

Tanja Josipović

Ponedjeljak 2.sat

Ponedjeljak 2.sat

I. C

Lidija Ivanišević

 Srijeda 3.sat

-

II. A

Vesna Milić

Ponedjeljak 2.sat

-

II. B

Snježana Kelvišer

Ponedjeljak 3.sat

Srijeda 3.sat

II. C

Tanija Vidaković

Ponedjeljak 2.sat

Srijeda 2.sat

III. A

Josipa Puharić Bošnjak

Srijeda 2.sat

Srijeda 2.sat

III. B

Josipa Vitlić

Utorak 2.sat

Utorak 2.sat

III.C

Božena Vitlić

Četvrtak 2.sat

Četvrtak 2.sat

IV. A

Marilda Grubišić

Ponedjeljak 1.sat

Ponedjeljak 1.sat

IV. B

Sandra Glavina

Ponedjeljak 2.sat

Ponedjeljak 2.sat

IV. C

Ada Šoda

Ponedjeljak 4.sat  

Ponedjeljak 3.sat

I.-III. PŠ

Martina Hrkač

Utorak 4.sat

Utorak 12.00

II-III. PŠ

Josip Marče

Svaki dan, po dogovoru

 

V. A

Gorana Ribičić

Utorak 4.sat

 

V. B

Valerija Dobrinić

Utorak 3.sat

 

VI. A

Marija Matijašević

Ponedjeljak 3.sat

 

VI. B

Marina Granić Skender

Srijeda 3.sat

 

VI. C

Sonja Raffanelli

Četvrtak 1.sat

 

VII. A

Katica Leko

Ponedjeljak 3.sat

 

VII. B

Slavica Vela Miloš

Srijeda 6.sat

 

VII. C

Marina Srhoj

Petak 2.sat

 

VIII. A

Nena Turić

Utorak 6.sat

 

VIII. B

Slavko Šiško

-

Ponedjeljak 17:00

VIII. C

Harry Jeleć

Utorak 1.sat

 

PREDMETNI UČITELJI

Hrvatski j.

Gorana Babić

Četvrtak 4.sat

 

Povijest

Irena Čapeta

Ponedjeljak 5.sat

 

Ana Vrcan

Četvrtak 2.sat

 

Geografija

Ivan Milić

Četvrtak 4.sat

 

Fizika

Nikola Karin

Srijeda 3.sat

 

Biologija/Priroda

Antonijo Đerek

Utorak 2.sat  

Antonija Milić

Ponedjeljak 4.sat  

Engleski j.

Katarina Rebić

Utorak 6.sat

 

Talijanski j.

Ita Filipeti

Ponedjeljak 13:30-14:00

 

Njemački j.

Nataša Klepo

Petak 13:05

 

Meri Nogalo

-

Utorak 14:15-15:00

Marija Jelavić

Četvrtak 13:30-14:00

-

Tzk

Damir Jukić

Ponedjeljak 5.sat

 

Marija Prgomet

Utorak 6.sat

 

Likovna k.

Marija Grčić Tomasović

Petak 6.sat

 

Ante Grčić

Četvrtak 7.sat

 

Glazbena k.

Katija Gojak

Srijeda 4.sat

 

Informatika

Dragan Delić

Ponedjeljak 1420-15

 

Vjeronauk

Ružica Renić

Ponedjeljak 3.sat

 

Silvana Andrijašević

Petak 4.sat

Petak 1.sat

Zdenka Mravičić

Četvrtak 3.sat

 

 

[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju